Co říkají lidé, se kterými pracuji...


Lenku znám už pár let a měla jsem to štěstí s ní už několikrát pracovat. Přitáhla si mne svou osobitostí a zájmem o východní filozofii. V její osobě se pro mne snoubí přívětivá, trpělivá a pečující žena-matka s rozhodnou, cílevědomou ženou-lvicí, která si nebere servítky. Během našich setkání mi pokaždé pomohla najít cestu, jak lze mé záležitosti nahlížet z jiné perspektivy. Při rozhovorech s ní cítím, že jsem přijímána, že vše, co se mi děje, je v pořádku, a že pokud chci, jakákoli změna je možná.

Lucie Bzenecká, v Praze 26. 3. 2017

 

Svépomocnou skupinu, kterou vede Lenka, jsem začala navštěvovat hned z několika důvodů. Na začátku byla zvědavost, protože jsem se s ničím podobným ve svém životě nesetkala. Ale hlavně pocit samoty ... nebyla jsem zvyklá mluvit o svých nejniternějších pocitech a problémech, protože jsem většinou narazila na neporozumění, nepochopení nebo nezájem. A tak zůstávaly v mé hlavě, kde jsem se je snažila zpracovat sama - a byl to velký boj! Skupina pro mě znamená moc, hodně moc, je to "místo", kde se cítím dobře, kde se nemusím stydět za své pocity, kde najdu pochopení a porozumění, radu i pomoc. Je to místo, kde nejsem se svými problémy sama, kde je můžu sdílet a to je obrovská úleva a osvobození : )

Jana, maminka Míši

 

Leni, moc děkuji za možnost navštěvovat naši skupinku, která mi pomohla překonat nejeden problém. Jsem opravdu ráda, že na to nejsem sama. Skupinu s Tebou mohu ostatním jen doporučit!

Martina, maminka Táničky

Jak mě vidí moje supervizorka ...

Z profesního hlediska je Lenka profesionálem se silným systemickým zázemím, díky kterému se může pohybovat v koučovacím, poradenském i terapeutickém kontextu. Společně jsme prošly dlouhé hodiny výcviků i supervizí.
Z lidské stránky ji znám jako empatického, skromného a tvrdohlavého tvora, což je, podle mého, výborná kombinace lidská i profesní.
A jako bytost je pro mne Lenka "člověk na cestě...". Přesto, že má životem poměrně složitě rozdané karty, zůstává na cestě, tzn. umí padat a umí vstávat. Zmiňuji to proto, že pro profesi, které se věnujeme, je tato "dovednost" velice důležitá. Lidé v pomáhajících profesích tento předpoklad nepotřebují ani tak kvůli empatii, jako spíše k budování důvěry, že nástroje, které používáme při pomoci druhým, fungují. Patří sem sebereflexe, schopnost pracovat na svém cíli, vidět ho a nevzdávat cestu k němu. A to Lenka umí ...

Dr. Magda Vašáková Loumová, v Praze 13. 3. 2017
Profesionální seniorní kouč supervizor
Systemický a rodinný teprapeut a poradce


Aktuálně

JE ČAS NA ZMĚNU:
1.1.2022
1.1.2022

Vážení a milí,

v současné době si vybírám čas na přehodnocení své vlastní životní cesty a až do odvolání služby neposkytuji. Nadále se věnuji svým dětem a soustředím se na zvýšení kvalifikace formou studia na vysoké škole v oboru sociální a pastorační práce. Kromě toho jsem byla nucena v posledních měsících zaměřit pozornost opět do svého vlastního vnitřního světa, abych procházela další fází intenzivního sebepoznání a ujasnila si směr, kterým se  vydám v nadcházejícím životním období. V případě, že máte jakékoli otázky, můžete mi napsat:-).  Děkuji za pochopení a všem přeji do nového roku pevné zdraví, hodně lásky, klidu a spokojenosti. Srdečně, Lenka:-)Rychlý kontakt:
1.12.2016
1.12.2016

Ing. Lenka Horáková
mob.: (+420) 731 007 755
email: lenka@terapieprozivot.cz
skype: terapieprozivot