Trocha filozofie :-)

„Je-li člověk nespokojen se svým stavem, může jej změnit dvěma způsoby: buď změní podmínky svého života, nebo změní svůj duševní postoj. První není vždy možné, to druhé je možné vždy.”
R.W.Emerson


Terapie pro život ...

... jsem nazvala soubor metod a nástrojů, které zprostředkovávám klientům s cílem poskytovat podporu a pomoc tam, kde cítí v životě potřebu změny.

Ta se vždy se nějak projevuje. Narůstající nespokojenost, nepříjemné pocity, obavy, strachy, úzkosti, alergie, bolesti, nemoci apod. Výjimnou nejsou potíže ve vztazích, rodinné či partnerské neshody, finanční problémy, problémy v zaměstnání nebo ve škole, atd. atd.

Tyto nepříjemnosti nás vybízejí k zastavení a přehodnocení naší cesty. Dobrá zpráva je, že v tomto stavu nemusíme setrvávat. V období krize, vážných problémů či dlouhodobého trápení však většinou nevidíme jinou možnost. A proto ji musíme začít hledat v sobě a tvořit:-). Někdy je snazší využít možnost práce s terapeutem, který nebude udělovat rady ani doporučení, ale "pouze" provází na cestě k sobě,  umožňuje nahlédnout... že dnes a denně se rozhodujeme, jak a co budeme prožívat. Není nutné reagovat automaticky, je tu možnost volby. I když nelze změnit, co se stalo, je nakonec vždycky jen na nás, jak s tím naložíme...

Pomocí jednoduchých a univerzáních metod s klienty objevujeme vnitřní prostor, nahlížíme za pomyslné zdi našich přesvědčení a omezení a tvoříme nové možnosti. Učíme se, jak pracovat v rovině svého myšlení, jak nakládat s emocemi a jak přetvářet svůj vnitřní svět tak, aby se nám lépe žilo.

Je to úžasné a fascinující dobrodružství. Pro někoho tvrdá práce, pro jiného příjemné povídání. Pro mne je to práce v nehmotném světě, ve světě myšlenek, pocitů a energií. Magie, která má sílu, protože změnou vnitřního prožívání se mění náš okolní svět, realita, ve které žijeme:-).

Je to práce, kterou jsem začala dělat především, abych pracovala na sobě (což stále trvá:-) a kterou dnes vnímám jako své životní poslání:

"Podporou osobního rozvoje a duchovního růstu přispívat ke zdraví, spokojenosti a pocitu smysluplného bytí jak vlastního, tak lidí kolem sebe."Více o tom, jak pracuji ...

Aktuálně

NOVÝ CENÍK od 1. 9. 2018
21.8.2018
21.8.2018
Nový ceník naleznete zde. Platí pro všechny nové objednávky a platby uskutečněné počínaje dnem 1. 9. 2018.
ZVÝHODNĚNÉ BALÍČKY
20.8.2018
20.8.2018

Opět můžete využít
- cenově výhodné balíčky -

podrobnosti zde.

PODPŮRNÁ SKUPINA 2018/19:
19.8.2018
19.8.2018

První setkání v novém školním roce proběhne dne 10. 9. 2018.
Uvidíme se v obvyklém čase na obvyklém místě.

Budu se těšit! L:-)

(k) ZAMYŠLENÍ...
18.8.2018
18.8.2018
Můžeme pomáháním bránit druhým lidem v rozvoji? Přečtěte si článek.
Rádi by jste SVOJI podpůrnou SKUPINU?
17.8.2018
17.8.2018
Máte trápení nebo potíže, které ostatní nechápou? Máte pocit, že jste v tom sami a nikdo Vám moc nerozumí? Nemáte si o tom s kým popovídat? Určitě je Vás víc, jen se vzájemně najít:-) Neváhejte se na mne obrátit, uvidíme, co se dá dělat!