Terapie... pro (lepší) život

Individuální terapie vedu formou systemického rozhovoru a/nebo EFT terapie (viz. níže). Každý rozhovor je však specifický, a to v závislosti na Vašich potřebách a požadavcích.

Kdy je vhodný terapeutický přístup?

Formu terapie si nejspíš zvolíte, pakliže Vás něco tíží, obtěžuje a znepříjemňuje Vám to život natolik, že už si sami nevíte rady. Potřebujete se nejdříve něčeho v životě zbavit, chcete něčeho méně... abyste se cítili opět lépe. Např. se můžete potýkat s:

 


 

„To, čemu se vzpíráte, přetrvává.”                                                                                                                                                        C.G.Jung

EFT terapie

Zkratka EFT terapie pochází z anglického „Emotional Freedom Techniques“ neboli techniky emoční svobody. Jak vyplývá z názvu, podstatu EFT terapie tvoří techniky, které nám pomáhají „osvobodit se“ od negativních emocí a omezujících přesvědčení. Za příčinu všech negativních emocí považuje EFT terapie přerušení toku energie v našem energetickém systému.  Negativní emoce provázejí naše problémy a neúspěchy, ale také fyzické obtíže, bolesti a nemoci.

EFT terapie byla původně vyvinuta pro práci s negativními emocemi. Jako vedlejší efekt se však ukázalo, že při jejím používání se zmírňují nebo dokonce zcela mizí i fyzické problémy. Proto je v současnosti její využití velmi široké a nabízí užitek pro nejrůznější oblasti a životní situace.  Pro lepší představu uvádím dále orientační přehled, kdy je vhodné EFT terapii využít a jak probíhá.

Více o přístupu EFT  ...


Jak probíhá EFT terapie:

Co se děje v průběhu EFT terapie:

Přínosy EFT terapie:

 

Objednat se můžete zde.

Aktuálně

NOVÝ CENÍK od 1. 9. 2018
21.8.2018
21.8.2018
Nový ceník naleznete zde. Platí pro všechny nové objednávky a platby uskutečněné počínaje dnem 1. 9. 2018.
ZVÝHODNĚNÉ BALÍČKY
20.8.2018
20.8.2018

Opět můžete využít
- cenově výhodné balíčky -

podrobnosti zde.

PODPŮRNÁ SKUPINA 2018/19:
19.8.2018
19.8.2018

První setkání v novém školním roce proběhne dne 10. 9. 2018.
Uvidíme se v obvyklém čase na obvyklém místě.

Budu se těšit! L:-)

(k) ZAMYŠLENÍ...
18.8.2018
18.8.2018
Můžeme pomáháním bránit druhým lidem v rozvoji? Přečtěte si článek.
Rádi by jste SVOJI podpůrnou SKUPINU?
17.8.2018
17.8.2018
Máte trápení nebo potíže, které ostatní nechápou? Máte pocit, že jste v tom sami a nikdo Vám moc nerozumí? Nemáte si o tom s kým popovídat? Určitě je Vás víc, jen se vzájemně najít:-) Neváhejte se na mne obrátit, uvidíme, co se dá dělat!