Terapie... pro (lepší) život

Individuální terapie vedu formou systemického rozhovoru a/nebo EFT terapie (viz. níže). Každý rozhovor je však specifický, a to v závislosti na Vašich potřebách a požadavcích.

Kdy je vhodný terapeutický přístup?

Formu terapie si nejspíš zvolíte, pakliže Vás něco tíží, obtěžuje a znepříjemňuje Vám to život natolik, že už si sami nevíte rady. Potřebujete se nejdříve něčeho v životě zbavit, chcete něčeho méně... abyste se cítili opět lépe. Např. se můžete potýkat s:

 


 

„To, čemu se vzpíráte, přetrvává.”                                                                                                                                                        C.G.Jung

EFT terapie

Zkratka EFT terapie pochází z anglického „Emotional Freedom Techniques“ neboli techniky emoční svobody. Jak vyplývá z názvu, podstatu EFT terapie tvoří techniky, které nám pomáhají „osvobodit se“ od negativních emocí a omezujících přesvědčení. Za příčinu všech negativních emocí považuje EFT terapie přerušení toku energie v našem energetickém systému.  Negativní emoce provázejí naše problémy a neúspěchy, ale také fyzické obtíže, bolesti a nemoci.

EFT terapie byla původně vyvinuta pro práci s negativními emocemi. Jako vedlejší efekt se však ukázalo, že při jejím používání se zmírňují nebo dokonce zcela mizí i fyzické problémy. Proto je v současnosti její využití velmi široké a nabízí užitek pro nejrůznější oblasti a životní situace.  Pro lepší představu uvádím dále orientační přehled, kdy je vhodné EFT terapii využít a jak probíhá.

Více o přístupu EFT  ...


Jak probíhá EFT terapie:

Co se děje v průběhu EFT terapie:

Přínosy EFT terapie:

 

Objednat se můžete zde.

Aktuálně

POZOR ZMĚNA:
1.10.2020
1.10.2020

V současnosti poskytuji konzultace pouze on-line, prostřednictvím Skype. Termín je možno dohodnout telefonicky (i přes sms) nebo mailem. Platba předem na účet, před uskutečněním sezení. Děkuji za pochopení.Rychlý kontakt:
1.12.2016
1.12.2016

Ing. Lenka Horáková
mob.: (+420) 731 007 755
email: lenka@terapieprozivot.cz
skype: terapieprozivot